Zawody 14.09.2013

OSP Ustroń Lipowiec w pięknym stylu wygrywa międzygminne zawody sportowo pożarnicze miasta Ustroń i gminy Brenna!!

W GRUPIE A sekcja nr 1 wygrała gminne zawody sportowo pożarnicze uzyskując wynik 115pkt wyprzedzając sekcję nr 2, która uzyskała wynik 120pkt natomiast trzecia drużyna OSP Ustroń Polana ukończyła rywalizację z 135pkt. Dodatkowo MDP Lipowiec - chłopcy zajęli pierwsze miejsce, a MDP dziewcząt drugie!! W gminie Brenna 1 m-ce zajęło OSP Górki Wielkie, 2 m-ce OSP Brenna Leśnica, 3 m-ce OSP Brenna Centrum sekcja nr 1. Do Lipowca powędrowało w sumie aż 7 pucharów!! Sekcja nr 1 grupy A zdobyła puchar za 1-miejsce spośród jednostek miasta Ustroń, za najlepszy wynik w ćwiczeniu bojowym oraz "Super puchar" dla najlepszej drużyny spośród wszystkich startujących jednostek z gminy Brenna i miasta Ustroń. Sekcja nr 2 przywiozła ze sobą puchar za zajęcie 2 miejsca oraz puchar za najlepszy wynik w sztafecie. Odpowiednio drużyny chłopców i dziewcząt otrzymały puchary za 1 i 2 miejsce oraz nagrody rzeczowe(chłopcy-torby sportowe; dziewczęta-bluzy).

2013-09-18 20:22:35