Zebranie Walne Sprawozdawczo-Wyborcze za rok 2015

W dniu 20 lutego o godz 16:00 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze.W zebraniu uczestniczyło 52 członków OSP uprawnionych do głosowania co wyniosło 85% obecności. Przybyli również zaproszeni goście: naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Alicja Żyła, reprezentująca Urząd Miasta Joanna Tetera, przewodniczący Rady Miasta Artur Kluz, radni z Lipowca Piotr Roman i Piotr Nowak, komendant miejski OSP Damian Legierski. Jak co roku wygłoszone zostały sprawozdania Prezesa, Naczelnika, Finansowe i Komisji Rewizyjnej z działalności OSP za rok sprawozdawczy 2015. Przedstawiono również projekt planu działalności oraz planu finansowego na 2016 rok. Odbyły się również wybory do:
1. Zarządu OSP:
- Prezes: Krysta Tadeusz
- V-ce prezes: Musioł Mariusz
- Naczelnik: Górniok Grzegorz
- Z-ca Naczelnika: Krysta Marcin
- Skarbnik: Polok Andrzej
- Sekretarz: Tomiczek Adam
- Gospodarz: Pieknik Sławomir
- Opiekun Drużyn i Kronikarz: Siemienik Rafał
- Członek: Wypiór Jacek
2. Komisji Rewizyjnej OSP:
- Przewodniczący: Glajc Leszek
- Sekretarz: Wantulok Stanisław
- Członek: Krysta Edward
3. Przedstawicieli do Zarządu Oddziału Miejskiego ZOSP RP:
- Krysta Tadeusz
- Górniok Grzegorz
- Żyła Alicja
4. Delegatów na Zjazd Oddziału Miejskiego ZOSP RP:
- Krysta Marcin
- Wypiór Jacek
- Glajc Leszek
Zostały także wręczone odznaki:
1. Dla członków MDP:
- Złote: Patryk Karch, Dawid Maryan
- Srebne: Łukasz Jurecki, Witold Chwastek, Paulina Górniok, Jan Barys, Agnieszka Frączek
- Brązowe: Dominik Frączek, Łukasz Szlęk, Marcin Trombała, Karol Krysta, Bartosz Zynek, Julia Musiał
2. Za Wysługę Lat:
- Karol Małysz - 45 lat
- Józef Chrapek - 40 lat
- Roman Małysz - 35 lat
- Leszek Glajc - 35 lat
- Grzegorz Górniok - 35 lat
- Tadeusz Wantulok - 35 lat
- Grzegorz Chrapek - 20 lat
- Mariusz Musioł - 20 lat
- Rafał Musioł - 20 lat
- Marcin Krysta - 20 lat
- Jacek Wypiór - 15 lat
- Adam Tomiczek - 15 lat
- Dawid Glajc - 15 lat
Na zebraniu można było zobaczyć odrestaurowaną przez Druha Grzegorza Górniok motopompę szwajcarskiej produkcji z 1929 roku, która była pierwszą motopompą zakupioną przez naszą jednostkę.

2016-02-26 22:30:25