Zawody Wojewódzkie w Jastrzębiu- Zdroju. 5 miejsce naszej drużyny MDP!!

W dniu 31 maja 2014 roku na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu Zdroju odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych woj. Śląskiego.

Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu Zdroju oraz Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. śląskiego.

W zawodach udział wzięło łącznie 83 drużyny z terenu województwa śląskiego. W grupie “A” (mężczyźni) – 28 drużyn, grupa “C” (kobiety) – 22 drużyny,w grupie MDP kategoria chłopców – 18 drużyn i kategoria dziewcząt – 15 drużyn.

Nasza drużyna i jej opiekunowie jak główny cel tej edycji zawodów, obrała sobie poprawienie wyniku, jakim było 8 miejsce sprzed 2 lat. Po intensywnych treningah i ciężkiej rywalizacji, nasza drużyna chłopców zajęła  5 miejsce i tym samy poprawiła wynik z ubiegłych zawodów. Świadkami tego wydarzenia byli chłopcy, którzy byli obecni na zawodach 2 lata temu, i którzy wywalczyli również awans na tegoroczne zawody. Z powodu ograniczeń wiekowych, mogli oni pomóc młodszym kolegom tylko dzięki głośnemu dopingowi.

2014-07-19 08:07:21